Oferta - Opieka nad stroną

Na czym polega usługa?

Opieka nad stroną internetową to inaczej usługa administrowania stroną internetową lub sklepem internetowym. Polega ona zarówno na kontrolowaniu bezpieczeństwa witryny internetowej, czuwaniu nad jej poprawnym działaniem, zabezpieczeniem kopii zapasowych. Może ona również obejmować merytoryczne zarządzanie stroną, czyli wprowadzanie nowych treści, dodawanie i optymalizację zdjęć.

Zapoznaj się z cennikiem opieki technicznej nad stroną internetową.

Jeśli nie chcesz, nie masz czasu, lub uważasz, że nie znasz się na tym i chcesz oddelegować te zadania, to skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o szczegółach naszej współpracy.

Dlaczego należy opiekować się stroną?

W przypadku stron opartych o system CMS Wordpress wymagane są aktualizacje systemu Wordpress i aktualizacje wtyczek. Dlaczego? Ponieważ brak aktualizacji może powodować powstanie "dziur", luk, które ułatwiają ataki hakerom, ułatwiają dostęp do strony złośliwemu oprogramowaniu.

Bieżąca opieka nad stroną, dbanie o jej bezpieczeństwo, uchroni Twój biznes przed kłopotami związanymi z awarią strony internetowej czy sklepu internetowego.


Jeśli chcesz zapewnić Twojej stronie internetowej nieprzerwane działanie, oraz bezpieczeństwo przechowywanych przez Ciebie danych, musisz codziennie dbać o swoją witrynę internetową.

Dlaczego warto aktualizować treści na stronie?

Strony na bieżąco aktualizowane są wartościowe dla użytkowników, a przez to również premiowane przez Google.

Treści zawarte na stronie, dostosowane pod względem odpowiednio dobranych słów kluczowych oraz prawidłowo zoptymalizowane pod kątem SEO mają bardzo duże znaczenie w ustaleniu pozycji w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych (tzw. pozycjonowanie organiczne).


Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa była nie tylko statyczną wizytówką Twojej firmy, ale również aktywnie działającym pracownikiem 24h/dobę powinieneś cały czas rozwijać swoją stronę. Jeśli nie chcesz samodzielnie inwestować swojego czasu i energii, chętnie pomogę Ci w tym zadaniu. Porozmawiajmy i wspólnie ustalmy strategię rozwoju Twojego biznesu online.

Co obejmuje usługa?

aktualizacja Wordpress

-

aktualizacja wtyczek

-

kopia zapasowa strony

-

monitorowanie bezpieczeństwa Wordpress

-

aktualizacja treści na stronie

-

optymalizacja zdjęć

-

drobne prace programistyczne

-

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz więcej informacji, prześlij do mnie ten krótki formularz, a skontaktuję się z Tobą w dogodnym dla Ciebie czasie.