Strony internetowe tworzę od 2018 roku. Moimi klientami są małe i średnie firmy, klienci indywidualni i osoby prywatne.

W moim portfolio znajdziesz zarówno strony statyczne, strony na Wordpressie, jak również sklepy internetowe oparte o Woocommerce.

Prowadzę szkolenia z obsługi stron i sklepów internetowych.

Zajmuję się obsługą techniczną stron.

Dzięki moim zainteresowaniom w obszarze analityki i marketingu internetowego, mogę w sposób kompleksowy wspierać moich klientów w rozwijaniu biznesu online.

opinie

Co klienci sądzą na temat współpracy ze mną

Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 8 opinii
Współpraca z Panią Kasia to czysta przyjemność. Pani Kasia sama podpowiada rozwiązania, podpytuje o różne kwestie, by zrozumieć klienta i jego profesję. W każdej chwili mogłam zadać pytanie i zawsze otrzymałam odpowiedź. Finalnie, strona spełniała moje oczekiwania. Bardzo polecam panią Kasię do współpracy :)
Monika Grzymkowska
Monika Grzymkowska
2023-11-19
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pani Kasia jest bardzo sumienna, profesjonalna i pomysłowa. Współpraca przebiegła sprawnie a efekt końcowy był satysfakcjonujący i taki jak oczekiwaliśmy. Bardzo polecamy.
Małgorzata Duran
Małgorzata Duran
2023-10-24
Bardzo polecam Panią Kasię. Pełen profesjonalizm, konkretna i rzeczowa. Doskonale zna się na swojej pracy. ❤️
Kamila Walder
Kamila Walder
2023-09-26
Wspaniała i fachowa współpraca, bardzo miła obsługa. Profesjonalne i solidne wykonanie strony www. Dziękuję i polecam serdecznie
Anna Bulman
Anna Bulman
2023-09-06
Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam, jestem zadowolona ze współpracy w 100%!
Marta Szatkiewicz
Marta Szatkiewicz
2023-08-28
Bardzo dziękuje firmie Webrewolucje za przygotowanie i wzdrożenie strony www Bardzo profesjonalna obsługa, terminowość, troska o szczegóły w zakresie prezentacji oferty i dostępniość cenowa sprawia, że firmę mogę polecać i rekomendować dalszym klientom.
Robert
Robert
2022-09-12
Strona wykonana solidnie i fachowo z dotrzymanym terminem realizacji. Kompleksowa obsługa, nasza współpraca będzie trwała dalej. Bardzo dziękuję!
Olaf Stephan
Olaf Stephan
2022-04-10
Fachowa, szybka i profesjonalna współpraca. Bardzo miły kontakt i indywidualne podejście do każdego klienta. Serdecznie polecam
Aleksandra Wika
Aleksandra Wika
2021-11-29