O mnie

Poznajmy Się Bliżej

Katarzyna Rymaszewska

Zafascynowana projektowaniem i tworzeniem stron internetowych.
Od blisko 2 lat tworzę strony internetowe i sklepy internetowe dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

Cały czas rozwijam swoje umiejętności w obszarze: HTML5, CSS3, JS, JQuery, PHP, Wordpress. Zgłębiam również wiedzę z akresu analityki i marketingu internetowego, co pozwala mi w sposób kompleksowy wspierać moich klientów w rozwijaniu biznesu online.

Uwielbiam psychologię, wszystko co dotyczy rozwoju osobistego zwłaszcza w zakresie produktywności.

Skąd taka nazwa

Web Rewolucje

Trafiają do mnie klienci, którzy dosłownie potrzebują "rewolucji" na swojej stronie internetowej. Są to osoby nie do końca zadowolone z wyglądu swojej strony, z jej funkcjonalności, z korzyści, których niestety ich strona nie przynosi, jak również ze współpracy z dotychczasową firmą. Osoby te szukają profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

Klienci często otrzymali stronę internetową i zostali pozostawieni sami sobie, bez żadnego wsparcia, bez wskazówek, co dalej, bez wyjaśnienia jak to wszystko działa i co powinni zrobić, aby strona internetowa była wsparciem dla ich marki i ich biznesu oraz przynosiła wymierne korzyści.

Klienci, często też nie mają czasu na samodzielne zarządzanie stroną internetową, bądź na naukę, jak się tym prawidłowo zająć. Wolą oddelegować to zadanie osobie, która zrobi to profesjonalnie. Mogą wówczas poświęcić swój cenny czas na rozwijanie swojego biznesu. Również wtedy jestem w stanie im pomóc, a o szczegółach takiej usługi przeczytasz na podstronie Obsługa techniczna.

Moi klienci są zadowoleni z naszej współpracy, która najczęściej nie kończy się po uruchomieniu strony. Polecają moje usługi wśród swoich znajomych. Jest to dla mnie ogromne źródło satysfakcji. Tutaj możesz zapoznać się z opiniami moich klientów.

Jeśli chcesz dołączyć do grona moich zadowolonych klientów skontaktuj się ze mną. Zadzwoń lub napisz do mnie i porozmawiajmy o szczegółach współpracy.

projekt szyty na miarę

Co jest moim priorytetem

rozwiązanie problemu klienta, dostarczenie narzędzia do realizacji jego celów biznesowych

droga do własnej aplikacji

Ciagła chęć rozwoju

zafascynowana programowaniem, poznawaniem nowych technologii

kocham to co robię

Zawód zrodzony z pasji

pasji do ludzi, pasji do tworzenia, pasji do poznawania świata

Zapytaj O Bezpłatną Wycenę Swojego Projektu

Wypełnij krótki brief (podstawowe dane projektu) na stronie, lub skontaktuj się jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.